31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Seçimleri için Yeniden Refah Partisi tarafından Bartın Belediye Başkanı adayı olarak gösterilen Faruk Tutkun, seçim çalışmalarına hızlı bir başlangıç yaptı. Tutkun, şehir esnafını ziyaret ederek onların beklenti ve önerilerini dinledi.
"Şehrine sahip çık, nesline sahip çık" sloganıyla seçim kampanyasına start veren Tutkun, esnaf ziyaretleri kapsamında Bartın halkıyla doğrudan iletişim kurdu. Esnafların ilgisiyle karşılaşan Tutkun, Bartın'ın geleceğine yönelik vizyonunu ve projelerini önümüzdeki günlerde detaylı bir şekilde açıklayacağını ifade etti.
Seçim sürecinde Bartınlıların beklenti ve ihtiyaçlarını öncelikli tutacaklarını belirten Faruk Tutkun, şehirdeki ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınma için çözüm odaklı projeler geliştireceklerini vurguladı. MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/IMG-20240207-WA0013.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/IMG-20240207-WA0027.jpg)