AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Bartın Ulus Abdipaşa Ortaokulu öğrencilerini Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) misafir etti. Öğrenciler, TBMM'yi ziyaret ederek milletvekili Aldatmaz ile bir araya gelme fırsatı buldular. Ziyaret sırasında öğrencileri kapıda karşılayan Milletvekili Aldatmaz, TBMM’nin işleyişi hakkında öğrencilere bilgi verdi. Öğrenciler, Meclis’in tarihçesi, görevleri ve işlevleri hakkında detaylı bilgiler aldılar. Ardından TBMM genel kurul salonunu gezme fırsatı bulan öğrenciler, yasama süreçlerini yerinde gözlemlediler.
Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimize öğrenim hayatlarında başarılar diliyor, ziyaretleri için teşekkür ediyorum,” dedi. Aldatmaz, eğitimin önemine vurgu yaparak, genç nesillerin ülkemizin geleceği için büyük bir umut kaynağı olduğunu belirtti.
Bartın Ulus Abdipaşa Ortaokulu öğrencileri, Milletvekili Aldatmaz’a misafirperverliği ve TBMM’yi gezme fırsatı sunduğu için teşekkür ettiler. Öğrenciler, ziyaretin kendileri için çok öğretici ve ilham verici olduğunu ifade ettiler.
Milletvekili Aldatmaz, konuşmasında ayrıca eğitim ve gençlik konusundaki projelerinden de bahsetti. Bartın'da eğitim kalitesini yükseltmek için yapılan yatırımlar ve çalışmalar hakkında öğrencilere bilgi veren Aldatmaz, gençlerin eğitiminin her zaman öncelikleri arasında olduğunu vurguladı.
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/06/6662e7254ab17.jpeg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/06/6662e73127fef.jpeg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/06/6662e73e0e2d4.jpeg)
Haber Merkezi