Bartın kent merkezinde bugün öğleden sonra yaşanan olayda, bir grup genç erkek arasında çıkan kavga, vatandaşların müdahalesiyle önlendi.
Olay, Bartın merkezde bulunan bir ara sokakta meydana geldi. Bir grup genç erkek, birbirlerine girerek sokak ortasında kavga etmeye başladı. Kavga sırasında tekme ve yumruklar havada uçuştu, gençler birbirine küfürler etti.
Kavganın büyümesiyle birlikte çevredeki vatandaşlar duruma müdahale etti. Araya giren vatandaşlar, kavgayı ayırarak tarafları sakinleştirmeye çalıştı. Kısa süreli gerginliğin ardından kavga vatandaşların çabaları sonucunda sona erdi.
ŞEVVAL ALTINTAŞ