Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, geçtiğimiz aylarda faaliyete geçirdikleri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği hizmet ofisinde, Marangozlar, Çekiciler ve İnşaatçılar Odası yönetim kurulu üyesi olan aynı zamanda Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili Selim Borlucaoğlu ile Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Sicil Müdürü Sibel Kaymakcı'nın katılımıyla Kurucaşileli üye ve dostlarını ağırladı.Başkan Yılmaz Akdeniz, yaptığı açıklamada, "Kurucaşile Şile Mahallesinde yerinde ve daha iyi hizmet verebilmek amacıyla faaliyete geçirdiğimiz Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği hizmet ofisimizde bugün Marangozlar, Çekiciler ve İnşaatçılar Odası yönetim kurulu üyesi aynı zamanda Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili Selim Borlucaoğlu ve Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Sicil Müdürü Sibel Kaymakcı ile Kurucaşileli üye ve dostlarımızı ağırladık. Kendilerine ziyaretleri için teşekkür ederiz" dedi.Bu yeni hizmet ofisinin, bölgedeki esnaf ve sanatkarların daha yakından desteklenmesine ve ihtiyaçlarının daha hızlı karşılanmasına olanak tanıyacağı belirtildi. Ziyaret, katılımcıların memnuniyetiyle sona erdi.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 25 Aralık 2023 - 15:17
Yeni ofis büyük ilgi görüyor
Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, yeni hizmet ofisinde misafirlerini ağırladı.
GÜNCEL
25 Aralık 2023 - 15:17
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir