Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, beraberinde Marangozlar, Çekiciler ve İnşaatçılar Odası yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili Selim Borlucaoğlu ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Sicil Müdürü Sibel Kaymakcı ile birlikte Kurucaşile Mal Müdür Vekili Sayın İbrahim Karaca'nın makamını ziyaret etti.Ziyaretin ardından Yılmaz Akdeniz, yaptığı açıklamada, “Kurucaşile Mal Müdür Vekili Sayın İbrahim Karaca’yı, aynı zamanda Marangozlar, Çekiciler ve İnşaatçılar Odası yönetim kurulu üyesi ve Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili Selim Borlucaoğlu ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Sicil Müdürü Sibel Kaymakcı ile birlikte makamında ziyaret ettik. Kendilerine gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür ederken, çalışmalarında başarılar dilerim" dedi. İki kurum arasındaki iletişimin güçlenmesi ve ortak projelerde iş birliği yapılması konusundaki görüşmelerin de gerçekleştiği ziyaret, bölgedeki esnaf ve sanatkarlar için olumlu bir gelişme olarak değerlendirildi.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 25 Aralık 2023 - 12:12
Kurucaşile'de önemli ziyaret
Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, Kurucaşile Mal Müdür Vekili'ni ziyaret etti.
GÜNCEL
25 Aralık 2023 - 12:12
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir