Türkiye Voleybol Federasyonu Bartın İl Temsilciliği 2023-2024 Faaliyet Programında yer alan Kulüpler arası Voleybol Genç Kızlar Müsabakaları düzenlendi. Ömertepesi kapalı Spor Salonunda çekişmeli geçen müsabakalar son gün oynanan final maçıyla sona erdi.
Kıyasıya büyük çekişmeye sahne olan müsabakalarda TOKİ Spor Kulübü Voleybol Genç Kızlarda şampiyon oldu. Müsabakalarda Ata Spor Kulübü ikinciliği, Amasraspor A takımı üçüncülüğü ve Amasraspor B takımı dördüncülüğü elde etti. Final maçı sonrası müsabakalarda derece elde eden takımlara düzenlenen törenle kupa ve madalyaları verildi.
Turnuvada dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Akkaş ve Spor Hizmet Müdürü İhsan Alptekin tarafından takdim edildi. Düzenlenen tören katılan Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Akkaş müsabakalarda derece elde takımları kutladı. Akkaş “Turnuvada dereceye giren tüm Sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dilerim” dedi.
Muhammet Bayraktar