Bartın Belediye Başkanı ve 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı'nın adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, AK Parti Bartın İl Teşkilatıyla bir araya geldi. Gerçekleştirilen buluşmada, AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan ve teşkilat üyeleri de hazır bulundu.Fırıncıoğlu, yapılan buluşmada bir konuşma yaparak, AK Parti Bartın İl Teşkilatı ve üyelerine desteklerinden ötürü teşekkürlerini iletti. Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Fırıncıoğlu, "Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Allah yar ve yardımcımız olsun" ifadelerini kullandı.AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, "Cumhur İttifakı Bartın Belediye Başkan adayımız Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu ile birlikte AK Parti Bartın Teşkilatımızla buluştuk. Bartın’ı güzelleştirmek adına bir araya gelip güç birliği yapıyoruz. Yürüttüğümüz mücadeledeki en büyük destek, sizlerin güveni ve katkısıdır" dedi.Haber Merkezi
SİYASET
Yayınlanma: 12 Şubat 2024 - 11:30
Fırıncıoğlu'ndan Güç Birliği Mesajı
Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, AK Parti İl Teşkilatıyla bir araya geldi.
SİYASET
12 Şubat 2024 - 11:30