2023-2024 voleybol sezonu Altyapı Türkiye Şampiyonası Midiler kategorisinde (Kız-Erkek) grup müsabakaları oynanan son maçlarla sona erdi.
Türkiye Voleybol Federasyonu'nun 2023-2024 sezonu faaliyet programında yer alan Midi Kızlar Voleybol müsabakaları 10-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında düzenlendi.
Ömertepesi spor salonunda düzenlenen Midi Kızlar grup müsabakalarında Bartın Ata Su Sporları, Bolu Abant Tenis İhtisas kulübü, Zonguldak Karedniz Ereğli Voleybol ve Karabük Final Okulları yarı finallere çıkma mücadelesi verdi.
Bartın Ata Su Sporları Kulübü Midi Kızlar Voleybol da Bartın’da düzenlenen grup müsabakaları Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarında temsil etti.
Bartın’da düzenlenen Midi Kızlar Voleybol grup müsabakalarında Bolu Abant Tenis İhtisas kulübünü yenerek galibiyetle başlayan Bartın Ata Su spor kulübü , ikinci maçındda Karabük Final Okulları takımı ile karşılaştı. Müsabakadan 3-0 galip ayrılan Ata Su Sporları kulübü son maçında karşılaştığı Zonguldak Karadeniz Ereğli Voleybol takımını 3-0 mağlup etti ve Türkiye Finallerine yükseldi.
Bartın Ata Su Sporları Spor Kulübü U14 midi Kızlar voleybol takımı 22-29 Haziran da Ankara' da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası Finallerine katılmaya hak kazandı.