AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, 2024 yılına büyük hedeflerle girdiklerini belirterek, yeni yılın en iyi şekilde geçmesi için atılacak adımları düşündüklerini ve Bartın'ın gelişimi için çalışacaklarını vurguladı. Aldatmaz, 2023'ün muhasebesini yaparak, huzura ve mutluluğa olan umutlarını tazeleyeceklerini ifade etti.Aldatmaz, yayımladığı yeni yıl mesajında, "Yeni yılda, huzura ve mutluluğa olan umudumuzu tazeleyerek, beklentilerimize ulaşmak için çok çalışıp başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek Bartın’ımızın gelişmesi ve kalkınmasını sağlayacak çalışmaları yapmak en önemli hedefimiz olacaktır" dedi.Aldatmaz, Bartınlı hemşehrilerinin yeni yılını kutlayarak, geçmiş yılın acı ve tatlı olaylarını geride bırakıp yeni bir yıla umutlarla girmenin heyecanını paylaştı. "Yeni yılda da ülkemizin ve şehrimizin her alanda ileri gitmesi, refah ve huzur ortamının devam etmesi en büyük temennimizdir" diyen Aldatmaz, birlik ve beraberlik içinde bir yıl geçirmek için hemşehrileriyle iç içe olacaklarını, istişarelerde bulunacaklarını belirtti.AK Parti olarak 2024 yılına büyük hedeflerle girdiklerini vurgulayan Aldatmaz, "Her yeni yıl, canlanan umutların, özlemlerin, beklentilerin, mutlu yarınların habercisidir. Yeni yılda, huzura ve mutluluğa olan umudumuzu tazeleyerek, beklentilerimize ulaşmak için çok çalışıp Bartın’ımızın gelişmesi ve kalkınmasını sağlayacak çalışmaları yapmak en önemli hedefimiz olacaktır" şeklinde konuştu.Aldatmaz, 2024 yılının başta ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, mutluluk ve aydınlık günler getirmesi dileğiyle, hemşehrilerine yeni yılını kutladı ve aileleriyle birlikte nice güzel yıllara erişmelerini temenni etti.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 31 Aralık 2023 - 10:34
Vekil, yeni yılı kutladı
AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz: "Bartın’ın gelişimi ve kalkınması için çalışacağız"
GÜNCEL
31 Aralık 2023 - 10:34
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir