Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak Bartın halkının yeni yılını kutladı. Arslan, mesajında 2023 yılında olduğu gibi yeni yılda da yatırım ve hizmetlerin devam etmesi, kamu kaynaklarının etkin ve verimli kullanılması amacıyla vatandaşların memnuniyetini esas alacaklarını belirtti.Vali Arslan, mesajında 2024 yılının birlik ve beraberliğin perçinlendiği bir yıl olmasını dileyerek şu ifadelere yer verdi: "Hüzünleri, sevinçleri ve yaşanan acı tatlı hatıraları ile 2023 yılını geride bırakırken, iyilik ve güzelliklerin daha fazla olmasını umut ettiğimiz 2024 yılına girmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz."Arslan, yeni yılın sevgi, barış ve hoşgörü duygularının hakim olduğu, birlik ve beraberliğin perçinlendiği bir yıl olmasını temenni etti. Ayrıca, geçtiğimiz yıl yaşanan önemli olaylara da değinerek, Kahramanmaraş merkezli depremler ve Gazze'deki yaşam hakları elinden alınan masum insanların durumuyla ilgili uluslararası çabalara vurgu yaptı.Vali Arslan, Türkiye'nin Cumhuriyetimizin 100. yılına adım attığı bu dönemde büyük atılımlar gerçekleştirdiğine olan inancını dile getirerek, il genelinde önemli yatırım ve projelerin devam edeceğini, kamu kaynaklarının etkin ve verimli kullanılması için var güçleriyle çalışacaklarını belirtti.Mesajın sonunda Vali Arslan, yeni yılın huzur ve güven içerisinde karşılanabilmesi için Valiliğin gerekli tüm önlemleri aldığını ifade ederek, Bartınlı hemşehrilerine, mesai arkadaşlarına ve tüm Bartın halkına 2024 yılını en kalbi duygularıyla tebrik etti ve yeni yılın sağlık, barış, huzur ve iyilikler getirmesini diledi.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 31 Aralık 2023 - 09:32
Vali Arslan'ın yeni yıl mesajı
Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, yeni yıl mesajında birlik ve beraberliği vurguladı.
GÜNCEL
31 Aralık 2023 - 09:32
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir