Bartın Belediye Başkanı ve yerel seçimlerde Cumhur İttifakı'nın MHP Belediye Başkanı adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, vatandaşlarla görüşmelerini sürdürüyor. Fırıncıoğlu Durukent Sitesi sakinlerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bire bir görüştü, talepleri dinledi.
Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu ziyaretlerine ilişkin açıklama yaparak, "Projelerimizi her ortamda her saatte anlatmaya devam ediyoruz. Durukent Sitesi sakinlerinin talep, öneri ve sıkıntılarını dinledik; aynı zamanda çözüm önerilerimizle projelerimizi aktardık. Misafirperverlikleri ve destekleri için çok teşekkür ediyorum" dedi.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65fbd2269a91a.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65fbd20f94dd5.jpg)