Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Anadolu Ajansı tarafından her yıl düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.Vali Arslan, farklı kategorilerdeki fotoğraflara verdiği oylarla etkileyici görüntülerin öne çıkmasına destek verdi.Vali Arslan'ın oylama kapsamında tercih ettiği fotoğraflar arasında "Deprem: Umut", "Gazze: Kanıt", "Spor", "Haber" ve "Çevre-Yaşam" kategorilerinde yer alan çeşitli görseller bulunuyor. Bu kategorilerdeki fotoğraflar, olayları ve duyguları etkileyici bir şekilde yansıyarak Anadolu Ajansı'nın her yıl düzenlediği oylamada önemli bir yer tutuyor.Anadolu Ajansı'nın düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylaması, yıl içerisinde dünyada ve Türkiye'de meydana gelen önemli olayları, duygusal anları ve çeşitli konuları fotoğraflar aracılığıyla izleyicilere sunmayı amaçlıyor.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 05 Ocak 2024 - 14:29
Vali oyunu kime attı?
Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Anadolu Ajansı'nın yılın fotoğrafları oylamasına katıldı.
GÜNCEL
05 Ocak 2024 - 14:29
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir