AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Muzaffer Yelkenci, AK Parti Ulus İlçe Başkanı Hikmet Çalık ve AK Parti Ulus Teşkilatı, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun’u makamında ziyaret etti.
Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Ulus’ta gerçekleştirilen proje ve çalışmalar hakkında Bartın Milletvekili Aldatmaz’ı bilgilendirirken, gelecek projeler hakkında da bilgi paylaşımında bulundu.
Bartın Milletvekili Aldatmaz ise, hem Bartın’ın hem de Ulus ilçesinin kalkınması için ellerinden geleni yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini belirtirken, çalışmaları için Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Ulus’u tebrik etti.
MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI