Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, eğitim kurumlarını ziyaret ederek gençlerle bir araya geldi ve geleceğe dair planları üzerine tavsiyelerde bulundu. Vali Arslan, Köksal Toptan Anadolu Lisesi ve Nene Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret ederek, öğrencilerle samimi bir sohbet gerçekleştirdi.
Gençlerle yapılan görüşmelerde, öğrencilerin kariyer hedefleri ve gelecek planları üzerine konuşan Vali Arslan, gençlerin yeteneklerini keşfetmeleri ve onlara destek olacak adımlar atmaları gerektiğini vurguladı. Gençlerin eğitimlerine önem vermeleri ve kendilerini sürekli olarak geliştirmeleri gerektiğini belirten Vali Arslan, geleceğin liderleri olacak gençlerin ülkenin kalkınmasına önemli katkılarda bulunacaklarına inandığını dile getirdi.
Ardından, her iki okulun idari yapıları, eğitim durumu ve genel ihtiyaçlarıyla ilgili olarak okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya gelen Vali Arslan, okulların mevcut durumu hakkında bilgi aldı. Toplantılarda, okulların karşılaştığı sorunlar ve çözüm önerileri ele alındı. Vali Arslan, okulların daha iyi bir eğitim ve öğretim ortamı sağlamaları için gerekli desteği vereceklerini ifade etti.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6634c13391658.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6634c14c460a5.jpg)