Bartın'ın Amasra ilçesinde yeniden Belediye Başkanı olan Recai Çakır'a, hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık ve Yönetim Kurulu Amasra Belediyesi'ni ziyaret etti. Başkan Balık, Belediye Başkanı Çakır'a yeni dönem başkanlığının hayırlı olması temennisinde bulunarak, kendisine ve Belediye çalışanlarına kolaylıklar diledi.Amasra Belediye Başkanı Çakır, nazik ziyaretleri için misafirlerine teşekkür etti.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6634be4546026.jpg)