Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, kurum denetimleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde incelemelerde bulundu.
İlk olarak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı bakım onarım çalışmaları devam eden ve kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak olan Atatürk Şehir Stadyumunda incelemelerde bulunan Vali Dr. Nurtaç Arslan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Akkaş’tan çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.
Denetim sırasında Vali Arslan’a Vali Yardımcısı Hasan Hüseyin Uzan , Gençlik ve Spor Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Bensiz , Hizmet ve Şube Müdürleri eşlik etti.