Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Bartın’a bağlı Ulus ilçesi Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Bülent Ok ve Müdür Yardımcısı İsa Kaba, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular. Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek nazik ziyaretleri için teşekkür etti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 29 Mayıs 2024 - 14:40
Uzun'a Ziyaretler Devam Ediyor
Bartın’a bağlı Ulus ilçesi Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Bülent Ok, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun’u ziyaret etti.
GÜNCEL
29 Mayıs 2024 - 14:40