Bartın'ın Amasra ilçesinde başlatılan doğalgaz çalışmaları devam ediyor.Amasra Kaymakamı Kadir Perçi ve Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, düzenli aralıklarla çalışmaları yerinde incelemeyi sürdürüyor.Amasra Kaymakamı Kadir Perçi ve Belediye Başkan Vekilimiz Hızır Sarı, devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, ekiplerden çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Dereyanı Sokakta devam eden doğalgaz çalışmalarını inceleyen isimler, çalışanlara kolaylıklar diledi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 29 Mayıs 2024 - 10:34
Amasra'da Çalışmalar Sürüyor
Amasra'da doğalgaz çalışmaları sürüyor.
GÜNCEL
29 Mayıs 2024 - 10:34