Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, Bartın’a bağlı Ulus ilçesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen bisiklet turuna katıldı.
Bisiklet Turu Etkinliğine İlçe Milli Eğitim Müdürü Levent Ok ve Şehit Erkan Yalçın Anadolu Lisesi öğrencileri katıldı.
Bartın’a bağlı Ulus ilçesi Zübeyde Hanım Caddesinden başlayan ve keyifli anların yaşandığı bisiklet turu, başlangıç noktası olan Zübeyde Hanım Caddesine kadar sürdü.
Haber Merkezi