Bartın'a bağlı Ulus ilçesi Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, Ramazan ayında birlik ve beraberliği pekiştirmek için kurum amirleriyle iftar programında bir araya geldi.İlçe Orman İşletme sosyal tesislerinde düzenlenen iftar programına Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun ve eşi, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Çalık, Cumhuriyet Savcısı Muhammed Ali Vural, Hakime Gülşah Tazıcı ve Kurum amirleri katıldı.Programda konuşan Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, Ramazan ayında birlik ve beraberlik içinde olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Hepimize huzur ve bereket dolu bir Ramazan diliyorum. Allah oruçlarımızı kabul etsin" dedi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 30 Mart 2024 - 19:51
Ulus'ta iftar Programı
Bartın'a bağlı Ulus ilçesinde iftar programı düzenlendi.
GÜNCEL
30 Mart 2024 - 19:51