Bartın'da Türk Mutfağı Haftası kutlamalar sürüyor. Bartın Valisi Nurtaç Arslan, "Türk Mutfağı Haftası" etkinlikleri kapsamında İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Ulus Belediyesi tarafından düzenlenen programa katıldı. Programa katılan isimler arasında; Vali yardımcısı, Ulus Kaymakam Vekili Zeynep Topcu, Vali yardımcısı Uğur Karakaya, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, İl Genel Meclisi Başkanı Turhan Kalaycı, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, AK Parti Ulus İlçe Başkanı Hikmet Çalık, İl Genel Meclisi Üyesi N.Cumhur Işık olmak üzere il ve ilçe kurum müdürleri, ile vatandaşlar katılım sağladılar.
Bartın'ın Ulus ilçesi Ulukaya Ziyaretçi Merkezi'nde düzenlenen programda, yöresel lezzetlerden; etli keşkek, sac baklavası, unlu ıspıt dolması, köy helvası ve mancar kökü kavurması tanıtıldı.Vali Arslan, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/665490d6e68ac.jpg)