Bartın Aile ve Sosyal Hizmetler Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü, kadına yönelik şiddetle mücadele kapsamında önemli bir adım attı.Merkezin görevlisi olan sosyal çalışmacı Ayla Ünal liderliğinde, Bartın İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü personeline yönelik "Şiddetle Mücadele, Kurumsal Hizmetler ve 20 Milyon Erkeğe Farkındalık Eğitimlerinin Verilmesi Projesi" kapsamında eğitim semineri gerçekleştirildi.Seminerde, kadına yönelik şiddetin tanımı ve türleri, şiddetin nedenleri ve etkileri, şiddet mağdurlarına sağlanabilecek destek ve hizmetler konuları detaylı bir şekilde ele alındı.Haber Merkezi
EĞİTİM
Yayınlanma: 02 Haziran 2024 - 12:26
20 Milyon Erkeğe Farkındalık Eğitimi
Bartın İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü personeline "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Eğitimi" verildi.
EĞİTİM
02 Haziran 2024 - 12:26
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir