İstiklal İlköğretim Okulu öğrencileri Mangala Turnuvası’nda yarıştı. Bir tür zekâ ve strateji oyunu olan Mangala Turnuvası’nda dereceye giren isimler belli oldu.
İstiklal İlköğretim Okulu’nda düzenlenen yarışmanın 1’incisi, 4/A sınıfı öğrencisi Defne Kırkaç oldu. Düzenlenen turnuvada 2’nciliği hak eden isim 4/A sınıfından Berra Çakmak, turnuva 3’üncüsü ise yine aynı sınıfın öğrencisi Devran Onur Seydi oldu. İstiklal İlkokulu öğretmenleri yarışmaya katılan çocukları tebrik ederken çocukların birbirine sarıldığı görüntüler ise dostluk kazandı dedirtti.
Haber Merkezi