Bartın TSO yönetimi, FÇ Gayrimenkul şirket yetkilisi Fatih Çoban’ı, Uzman Gayrimenkul şirket yetkilisi Burak Uztay’ı, Nesil Bilgisayar şirket yetkilisi Gökhan Bulut’u, Kıyıkoğlu İnşaat şirket yetkilisi Hasan Can Kıyıkoğlu’nu, Figastro Gıda şirket yetkilisi Emrah Akyüz’ü, Türksan Yangın ve Güvenlik Sistemleri şirket yetkilisi Derya Acar’ı yerinde ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyaretlerde, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Keramettin Şenkal, Yönetim Kurulu Üyesi Necati Sandıkçı ve Genel Sekreter Ahmet İncekara yer aldı.Ziyaret kapsamında Bartın’ın ekonomisi, iş dünyasının ortak sorunları ve beklentileri hakkında istişare edilerek, Odanın gerçekleştirdiği ve takip ettiği çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, üye ziyaretlerinin devam edeceğini ve her zaman üyelerle yakın ilişkiler içinde olacaklarını ifade etti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 31 Mayıs 2024 - 15:10
TSO'dan Üye Ziyareti
Bartın Ticaret ve Sanayi Odası üye ziyaretlerine devam ediyor.
GÜNCEL
31 Mayıs 2024 - 15:10
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir