Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor.Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Hüseyin Çalıkoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı S.Cem Yıldız, Yönetim Kurulu Üyeleri Necati Sandıkçı ve Yücel Oğullar, Meclis Üyesi Okay Güldal ve Genel Sekreter Ahmet İncekara ile Bartın Vali Yardımcısı ve Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Uğur Karakaya'yı makamında ziyaret etti. Ziyaret kapsamında artın Vali Yardımcısı ve Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Uğur Karakaya ile il çalışmaları ve Bartın Ticaret ve Sanayi Odası’nın faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 14 Mayıs 2024 - 08:10
TSO'DAN KARAKAYA'YA ZİYARET
Bartın Ticaret ve Sanayi Odası, Bartın Vali Yardımcısı ve Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Uğur Karakaya'yı ziyaret etti.
GÜNCEL
14 Mayıs 2024 - 08:10