Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ziyaretlerini sürdürüyor.
Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Hüseyin Çalıkoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı S.Cem Yıldız, Yönetim Kurulu Üyeleri Necati Sandıkçı ve Yücel Oğullar, Genel Sekreter Ahmet İncekara ile İl Genel Meclis Başkanı Turhan Kalaycı'yı makamında ziyaret etti.
Ziyaret kapsamında, İl Genel Meclis Başkanı Turhan Kalaycı ile il çalışmaları ve Bartın Ticaret ve Sanayi Odası’nın faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Haber Merkezi