Bartın İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü üniversiteli gençlere yönelik; “Kullukta-Ahlakta-Adapta-Tebliğde-Terbiyede-Muamelede (Üsve-i Hasene) en güzel insan Hz. Muhammed (sav)’i Tanıyoruz” ile Tefsir Dersleri konulu program gerçekleştirdi.Diyanet Gençlik Merkezinde düzenlenen dönemin son ortak programına katılan İl Müftüsü Ömer Keskin öğrencilerle hasbihal etti.Müftü Keskin yaptığı konuşmada, “Gençler! Bir amacınız olsun, bir hedefiniz olsun. Dünyevi hedeflerimiz olsun ama uhrevi, ulvi hedefleriniz de olsun. Bir Müslümanın en büyük ulvi, stratejik hedefi Allah’ın rızasını kazanmaktır. Bir davanız olsun, davanıza sahip çıkın” şeklinde konuştu.Programın sonunda öğrencilere çiğ köfte ikramında bulunuldu.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 01 Haziran 2024 - 17:10
Tefsir Dersleri Programı
Üniversiteli Gençlerle "Üsve-i Hasene" ve Tefsir Sohbetleri programı düzenlendi.
GÜNCEL
01 Haziran 2024 - 17:10