Amasra'da başlatılan doğalgaz çalışmaları, aralıksız sürdürülüyor. Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, doğalgaz çalışmalarını yerinde inceledi.Başkan Çakır, ilçenin Turgut Işık Caddesi üzerindeki doğalgaz hattı çalışmalarını yerinde inceleyerek, personelden konuya ilişkin bilgi aldı.
Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak, "Sezon açılıyor, zaman daralıyor, tüm gücümüzle Kum Mahallesi’ndeki doğalgaz çalışmalarını tamamlamak için çalışıyoruz" dedi. Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6644012ac019d.jpg)