AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, İl Genel Meclis Başkanı Turhan Kalaycı ile birlikte Milletveili Aldatmaz'ı ziyaret etti.AK Partili iismleri TBMM'de ağırlayan AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, misafirlerine teşekkür etti.Ziyarette, Bartın ile ilgili istişare yapıldı.
AK Parti Bartın İl başkanı Yaşar Arslan, "Bartın'ımızın daha çok gelişmesi, İlimizde devam eden projeler ve geleceğe dönük planlamalar ile ilgili görüş alış verişinde bulunduk. Sayın Milletvekilimize ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6643ff815c055.jpg)