Bartın Beledeyesi Kent Orkestrası, Şef Erdal Başol koordinesinde konser verecek.Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek olan konser, halka açık olarak düzenlenecek. Bartın halkının ücretsiz olarak katılabileceği etkinliğin tarihi, 3 Mayıs olarak belirlendi. 3 Mayıs Cuma günü saat 20.00' da Bartın Kültür Merkezi'nde dinleyicisiyle buluşacak olan Belediye Kent Orkestrası Konseri, Bartın Şehit ve Gazi Aileleri Derneği'ne yardım amacıyla düzenlendi.
MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/662b516598f73.jpg)