Bartın Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yavuz Korkmaz önderliğinde, Şehit Yakınları ve Gazi Hizmetleri Birimi personelleri, Anneler Günü vesilesiyle duygusal bir ziyaret gerçekleştirdi.Şehit Şenol Ayaş'ın emaneti olan annesi Nazmiye Ayaş'ı ziyaret etmek amacıyla bir araya gelen ekip, şehidin annesine olan saygılarını ve minnetlerini iletmek için bir araya geldi.Ziyaret sırasında duygusal anlar yaşanırken, Nazmiye Ayaş'a Anneler Günü'nü kutlayan ekip, onunla birlikte geçmiş anıları paylaşarak duygusal anlar yaşadı.Yapılan ziyarette, şehitlerin emanetleri olan ailelerin her zaman yanlarında olduklarını ve desteklerinin devam edeceğini belirten İl Müdürü Yavuz Korkmaz, annelere olan saygılarını dile getirdi ve Anneler Günü'nün önemine vurgu yaptı.Nazmiye Ayaş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şehitlerin hatıralarının yaşatılmasının önemine değindi ve ziyaretten dolayı teşekkürlerini iletti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 11 Mayıs 2024 - 16:49
Şehit Annesine Anneler Günü Hediyesi
Bartın Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Anneler Günü ziyareti gerçekleştirdi.
GÜNCEL
11 Mayıs 2024 - 16:49