Bartın Müftülüğü, "Hane Ziyaretleri" kapsamında 15 Temmuz'da şehit düşen Şehit Mustafa Yaman'ın kız kardeşi, Kur'an Kursu Öğreticisi Hacer Yaman Bayraktar'ı evinde ziyaret etti. Ziyarette, şehitlerin ruhuna ithafen Kur'an-ı Kerim tilaveti gerçekleştirildi ve tüm şehitlerimiz için dualar edildi.Şehit ailelerinin her zaman yanında olduklarını belirten Bartın Müftülüğü yetkilileri, bu tür ziyaretlerin birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğini vurguladılar. Hacer Yaman Bayraktar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başta ağabeyi Mustafa Yaman olmak üzere tüm şehitlerimiz için yapılan duaların kendilerini manevi olarak güçlendirdiğini ifade etti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 24 Mayıs 2024 - 14:09
Şehit Ailesi Unutulmadı
Bartın Müftülüğü, 5 Temmuz şehidinin ailesini ziyaret etti.
GÜNCEL
24 Mayıs 2024 - 14:09