“Kahvehane Sohbetleri Projesi” Bartın'a bağlı Kozcağız beldesinde devam etti.Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan “Kahvehane Sohbetleri Projesi” kapsamında Bartın'a bağı Kozcağız Beldesi Merkez mahallesinde kahvehane sohbet programı gerçekleştirildi.Bölgede görev yapan din görevlilerinin katılımıyla gerçekleşen programda Kur’an-ı Kerim tilaveti, konu ile ilgili bir ayet-hadis ışığında sohbet ve yapılan dua ile program sona erdi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 24 Mayıs 2024 - 17:07
Kahve Bahane Sohbet Şahane
"Kahvehane Sohbetleri" programı düzenledi.
GÜNCEL
24 Mayıs 2024 - 17:07