Domuzlar, ormanlık alanlardan şehir merkezine inmeye başladı. Yeşili ve eşsiz doğasıyla bilinen Bartın'da, ormanlık alanlarda yaşayan hayvanlar şehre inmeye başladı.Bartın'ın ormanlık alanlarından şehre inen domuzlar, kısa süreli paniğe neden oldu. Doğanın dengesinin bozulması ve ormanlık alanlarda yiyecek bulamaması nedeniyle şehir merkezine inen domuzlar, vatandaşları ürküttü. Bartın'ın Karaköy Mahallesi'nde görülen domuz, Doğa Koruma ve Milli Parklar ekiplerine bağlı veteriner tarafından etkisiz hale getirildi.
MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/66471ed078ce8.jpg)