Bartın'ın Gürgenpınarı Mahallesi muhtar adayı Hasan Ozan, Ozanlar Temizlik ve Yönetim Firması sahibi olarak bilinen iş insanı, diğer muhtar adayı Hasan Uzan'a destek olmak amacıyla kendi adaylığından çekildiğini açıkladı. Mahalle sakinlerine daha iyi hizmet sunmak için birlikte çalışma kararı alan Ozan ve Uzan, mahalle sorunlarına çözüm getirmek adına dayanışma içinde olduklarını belirttiler. Gürgenpınarı Mahallesi’nin sorunları ve çözümü noktasında muhtar adayı Hasan Uzan’a destek verdiğini söyleyen Ozan, ‘’amacımız mahallemizin sorun ve sıkıntılarının çözümü için mücadele etmek ve bu sorunların çözümünü sağlamak. Benim işlerimin yoğunluğu nedeniyle adaylıktan çekilerek Hasan Uzan’a destek vermek istedim.’’ dedi
Hasan Ozan, yaptığı açıklamada, "Mahallemizin sorun ve sıkıntılarının çözümü için mücadele etmek ve bu sorunların çözümünü sağlamak amacıyla, işlerimin yoğunluğu nedeniyle adaylıktan çekilerek Hasan Uzan’a destek vermek istedim." dedi.
Muhtar adayı Hasan Uzan ise, "Mahallemizin sorunlarını ve sıkıntılarını biliyorum. Çözümü için muhtar adayı oldum. Bu konuda mahalle sakinlerimizden destek bekliyorum. Ayrıca bu yolda bana destek olan Hasan Ozan’a da teşekkür ediyorum. İnşallah 31 Mart’ta seçildikten sonra mahallemiz için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışacağız." şeklinde konuştu.
MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI