Diyanet İşleri Başkanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Bütçe Daire Başkanı Halit Güldemir ve İl Müftüsü Ömer Keskin, Bartın Kudüs Aksa Kur'an Kursu'nu ziyaret etti. Ramazan ayında Kur'an kursunu ziyaret eden Başkan Halit Güldemir ve Müftü Ömer Keskin, öğrencilere hayırlı Ramazanlar diledi. Kurs öğrencileri ile sohbet eden Bartın İl Müftüsü Ömer Keskin, oruç tutmanın önemine değindi. Kursun işleyişi ve müfredat programı hakkında bilgi alan, Bütçe Daire Başkanı Güldemir, öğrencilere başarılar diledi.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65fd81a281548.jpg)