Yerel seçim adayı ve günümüz Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, halk ile buluşmalarını sürdürüyor. Fırıncıoğlu yanında bulunan heyet ile beraber, Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Hedef ve Manolya sitelerini ziyaret etti.
Site sakinleri ile buluşan Fırıncıoğlu, vatandaşların beklenti ve taleplerini dinledi. Belediye Başkanı Fırıncıoğlu, site sakinleri ile yeni dönem için planladıkları projeleri paylaştı.
Haber Merkezi