Bartın İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal ve Müdürlüğü personelleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.Bartın İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal ve eşi Sevgül Hayal; Destek Hizmetleri, Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme, Çocuk Şube, TDP, Özel Güvenlik, Eğitim, Polisevi ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü personelleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.Bartın İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal; birlik, beraberlik, dayanışma ve hoşgörünün perçinlendiği Ramazan ayında personeller ile bir arada olmaktan dolayı memnuniyetini dile getirerek personele çalışmalarında başarılar diledi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 22 Mart 2024 - 20:08
Personel İftar Yemeğinde
Bartın İl Emniyeti personeli iftar yemeğinde bir araya geldi.
GÜNCEL
22 Mart 2024 - 20:08