Bartın Anadolu İmam Hatip Lisesi, suyun etkin kullanımı ve tasarrufu konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla "Gelecekte Susamak İstemiyorsan Şimdi Sende Susma" isimli bir proje başlattı. Bu kapsamda, okul müdürü Mustafa Serenli, öğretmenler ve Bartın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden Tarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürü Teoman Tuğ Pehlivan'ın katılımıyla önemli bir toplantı gerçekleştirildi.Toplantı, Dünya Su Günü vesilesiyle düzenlendi ve suyun etkin kullanımı konusunda bilgi paylaşımı ve farkındalık oluşturmayı amaçladı. Bartın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden gelen teknik personelinden Mühendis Ergin Bilgin’in sunumuyla başlayan toplantıda, suyun önemi ve kaynaklarının sürdürülebilir yönetimi üzerine detaylı bilgiler aktarıldı.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 22 Mart 2024 - 12:02
Su Varken Tasarruf Edin
Bartın Anadolu İmamhatip Lisesi, su seferberliği kapsamında önemli bir adım attı.
GÜNCEL
22 Mart 2024 - 12:02