12-14 Aralık Tarihlerinde Ankara'da İlinde Yapılan Türkiye Yüzme Federasyonu Parayüzme Milli Takım Seçmelerinde ilimizi ve Tuğçe Kaplandeniz Spor Kulübünü Temsil Eden Sporcumuz Tunahan Keskin İlk Kez Katıldığı Seçmelerde , 50 Serbest Yarışında S10 Kategorisinde 2. ci , Genel toplamda Türkiye'de en İyi 4. Dereceyi, 100 Sırtüstü Yarışında S10 Kategorisinde 1.ci ve genel toplamda Türkiye'de en İyi 7. dereceyi yüzerek Milli Takım yolunda önemli bir başarı elde etti. Bartınlı sporcu Tunahan Keskin’in yüzmedeki başarısı spor kamuoyundan övgü aldı.
Başarılı sporcuyu kutlayan Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü resmi sitesinden yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:
“Sporcumuzu ve ailesini tebrik eder antrenörü Tuğçe Kaplandeniz'i başarılarından dolayı kutlarız. Tüm İlimizi temsil eden Özel Sporcularımıza teşekkür ederiz gururumuzsunuz.”
Muhammet Bayraktar