İYİ Parti Genel Merkezi'nde, Genel Başkan Müsavat Dervişoğlu'nun makamında gerçekleşen ziyarete İYİ Parti Bartın İl Başkanı Sinem Özüoklu, İl Başkan Yardımcıları Dursun Karamazak, Semih Sargın ve Ceyda Sargın katıldı.
Tel Kırma HediyesiZiyaret sırasında İYİ Parti Bartın İl Teşkilatı, Genel Başkan Müsavat Dervişoğlu'na Bartın'a özgü tel kırma sanatıyla yapılmış bir hediye takdim etti. Bu anlamlı hediye, Bartın'ın kültürel zenginliklerini ve yöresel değerlerini vurgularken, Genel Başkan Dervişoğlu'na duyulan saygıyı ve takdiri de ifade etti.Geleceğe Yönelik StratejilerİYİ Parti Bartın İl Teşkilatı, ziyaret sırasında 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından bir takım istişarelerde bulundu. Yapılan görüşmelerde seçim sonuçları, Bartın'da gerçekleştirilen çalışmalar ve geleceğe yönelik stratejiler masaya yatırıldı. Toktaş'tan Bartın Teşkilatına DestekTeşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hasan Toktaş ile Görüşme
Ziyaretin devamında, İYİ Parti Bartın İl Teşkilatı, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hasan Toktaş ile bir araya geldi. Bu görüşmede, Bartın teşkilatının mevcut durumu, teşkilat yapısının güçlendirilmesi ve partinin genel teşkilatlanma stratejileri ele alındı. Toktaş, Bartın teşkilatına desteklerini ileterek, birlikte daha güçlü ve organize bir yapıya kavuşacaklarına olan inancını belirtti.
MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/665082e539bd8.jpg)
Ziyaretin devamında, İYİ Parti Bartın İl Teşkilatı, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hasan Toktaş ile bir araya geldi. Bu görüşmede, Bartın teşkilatının mevcut durumu, teşkilat yapısının güçlendirilmesi ve partinin genel teşkilatlanma stratejileri ele alındı. Toktaş, Bartın teşkilatına desteklerini ileterek, birlikte daha güçlü ve organize bir yapıya kavuşacaklarına olan inancını belirtti.
MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI