GZT adlı bir haber sitesi ‘Türkiye'nin yemek haritası’ nı paylaştı. Buna göre Bartın’ın yemeği ‘Pumpum Çorbası’ olurken ‘Çükündür Mancarı’ ise Zonguldak yemeği olarak gösterildi ancak bu durum, Bartınlıları şaşkınlığa uğrattı.
Bartın’ın yerel lezzetleri arasında önemli bir yere sahip olan mancar, haşlama, sarma gibi çeşitli yemeklerde kullanılıyor ve neredeyse her köyde yetişiyor. Mancar, özellikle Bartın başta olmak üzere Karadeniz Bölgesi'nin tamamında yöre mutfağının vazgeçilmez bir unsuru olarak biliniyor. Bartın’da pişirilmeyen evin neredeyse olmadığı bu lezzetin, Türkiye’nin yemek haritasında Zonguldak’a ait olarak gösterilmesi, Bartınlılar tarafından şaşkınlıkla karşılandı.
Vatandaştan Tepki Aldı
Bartınlılar, mancarın kendi mutfak kültürlerinde ne kadar önemli olduğunu vurgulayarak, bu yemeğin doğru bir şekilde Bartın’a ait olarak tanınması gerektiğini belirtiyorlar. Vatandaşlar, Bartın’da yetişen ve tüketilen mancarın, ilimizin gastronomik zenginliklerinden biri olduğunun altını çizdi.
ŞEVVAL ALTINTAŞ