Bartın'ın Çatmaca mevkiinde seyir halinde bulunan bir araçtan gelen dumanlar panik yaşattı.Çatmaca mevkiinde karayolunda seyir halinde bulunan aracın motoru yandı. Çevrediklerin 112 Acil Çağrı Merkezi üzerinden yangını haber vermesinin ardından olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi.
Ekipler, kısa süre içerisinde otomobilin yanan motoruna müdahale ederek, olası bir facianın önüne geçti. MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/06/6660768109fb7.png)