Bartın’da geçen ay tamamlanan U17 Futbol Ligi sonrasında gözler U17 Türkiye Şampiyonası grup maçlarına çevrildi.
11-14 Haziran tarihleri arasında Kastamonu ilinde düzenlenecek U17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe müsabakalarına maçlarına Samsun’dan 2 takım, Sinop, Karabük, Bartın ve Zonguldak’tan 1’er takım katılacak. İlimizi Kastamonu grup merkezinde temsil edecek olan Bartın Gençlerbirliği U17 takımı rakipleri ile bir üst tura çıkma mücadelesi verecek. Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı (ASKF) Turgut Altınçubuk temsilcimize başarılar diledi. ASKF Başkanı Altınçubuk; “ U17 kategorisinde ilimizi temsil edecek olan Bartın Gençlerbirliği takımımızın mücadele edeceği grup merkezi belli oldu. Bartın Gençlerbirliği 11-14 Haziran tarihleri arasında Kastamonu grubunda mücadele edecek. Ben ASKF Başkanı olarak Bartın’ı temsil eden Bartın Gençlerbirliği takımımıza başarılar diliyorum. Gönlümüz temsilcimizin bir üst tura çıkması yönünde. Temsilcimiz Bartın Gençlerbirliği Kastamonu’dan tur atlayarak dönecektir” dedi.