Bartın'da bir araçta çıkan yangın korkuttu. Bartın'ın Hatipler köyünde bir otomobil alev aldı. Ela Mahallesi’nde park halindeki aracın yandığını gören çevredeki vatandaşlar büyük panikle aracın yanına geldi. Hatipler köyü sakinleri, aracı kendi imkanlarıyla söndürmeye çalıştılar fakat alevler kısa süre içerisinde otomobilin etrafını sardı. Saniyeler içinde araç küle dönerken, araç sahibi büyük üzüntü yaşadı.
MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/664321ed5902d.jpeg)