31 Mart Mahalli ve İdareler Seçimleri'nin ardından Kozcağız'da yeniden Belediye Başkanı olan Mustafa Karaman'a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.Bartın Orman İşletme Müdürü Temel Nadir, Başkan Karaman'ı ziyaret ederek, kendisine görevinde başarılar diledi.İşletme Müdürü Temel Nadir'e; Günye Orman İşletme Şefi Kadriye Arslan ve Kozcağız Orman İşletme Şefi Serhat Ersu eşlik etti.Kozcağız Belediye Başkanı Karaman, nazik ziyaretleri için misafirlerine teşekkür etti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 20 Mayıs 2024 - 14:52
Orman İşletme Müdüründen Hayırlı Olsun
Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, ziyaretçilerini ağırladı.
GÜNCEL
20 Mayıs 2024 - 14:52