Bartın Yanaz Köyü Organize Sanayi Bölgesi'nde meydana gelen bir motosiklet kazasında bir kişi yaralandı.
Edinilen bilgilere göre kaza, S.M. idaresindeki motosiklet sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybederek, B.Ö. idaresindeki panelvan minibüse arkadan çarpması sonucu meydana geldi.
Olayın ardından vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Kazada yaralanan motosiklet sürücüsü, ilk müdahalenin ardından Bartın Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yapılan ilk incelemelerde, ağır yaralanan sürücünün kask takmadığı ve kafasına darbe aldığı belirlendi. Kazayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.
Haber Merkezi