Gazze´ye ve Filistin halkına manevi destek vermek amacıyla kurulan Gazze Nöbeti Çadırına ziyaretler sürüyor.Bartın Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü beraberinde ortaokul öğrencileriyle Bartın Cumhuriyet Meydanında Gazze´ye ve Filistin halkına manevi destek vermek, toplumda farkındalık oluşturmak amacıyla kurulan Gazze Nöbeti Çadırını ziyaret etti.Ziyaretin ardından Diyanet Gençlik Merkezinde ortaokul öğrencilerine yönelik “Gazze ve Kardeşlik” konulu sunum gerçekleştirildi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 06 Haziran 2024 - 11:23
Öğrencilerden Çadır Nöbeti
Ortaokul öğrencileri Gazze Nöbeti Çadırını ziyaret etti.
GÜNCEL
06 Haziran 2024 - 11:23