Bartın Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu, "Mum Dibini Işıtır" projesi çerçevesinde anlamlı bir ziyarete imza attı. Proje kapsamında, Kur'an Kursu Öğreticisi Hilal Aydın Işık’a yeni dünyaya gelen bebeği için “Hayırlı Olsun" ziyareti gerçekleştirildi.Bartın Müftülüğü yetkilileri, aileleri desteklemek ve manevi rehberlik sağlamak amacıyla düzenlenen bu ziyaretle, Kur'an Kursu öğreticisi Hilal Aydın Işık’a hem tebriklerini iletti hem de çeşitli hediyeler takdim etti. Hilal Aydın Işık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bartın Müftülüğü'ne ve Aile ve Dini Rehberlik Bürosu'na teşekkür etti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 01 Haziran 2024 - 16:09
"Mum Dibini Işıtır"
Bartın Müftülüğü, "Mum Dibini Işıtır" Projesi kapsamında ziyarette bulundu.
GÜNCEL
01 Haziran 2024 - 16:09