Bartın'ın Amasra ilçesindeki Muhtarlara yönelik " Muhtarlar Hizmet İçi Eğitim Toplantısı" yapıldı.Amasra ilçesi ve köylerinde görev yapan muhtarlara yönelik, Muhtarlar Hizmet içi Eğitim Toplantısı gerçekleştirildi.Amasra Kaymakamı Kadir Perçi başkanlığında yapılan toplantıya; muhtarlar ve ilçe müdürleri katılım sağladı.Hükümet Konağı Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda; mahalle ve köy muhtarlarımıza yönelik, idare yönetimi, muhtarlık müessesesi ile görev, yetki ve sorumlulukları hakkında hizmet içi eğitim verildi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 25 Mayıs 2024 - 11:39
Muhtarlara Eğitim
Bartın'daki Muhtarlara yönelik eğitim toplantısı yapıldı.
GÜNCEL
25 Mayıs 2024 - 11:39